Panel ekspertów : I Kongres Negocjatorów w Warszawie

Negocjacje w konfliktach oraz profesjonalne mediacje i ADR poprowadził Jerzy Śliwa z Krajowego Stowarzyszenia Negocjatorów i Akademia Finansów i Biznesu.

27 sierpnia w Warszawie odbył się I Kongres Negocjatorów. W programie wydarzenia znalazło się wiele interesujących wykładów i dyskusji prowadzonych przez ekspertów w swojej dziedzinie.

Panel – Obszary negocjacji kryzysowych we współczesnym społeczeństwie poprowadził Dariusz Loranty – biegły sądowy z zakresu negocjacji kryzysowych, reprezentujący Krajowe Stowarzyszenie Negocjatorów

Swoje wystąpienie zaprezentowali również Jan Truszczyński – główny polski negocjator z UE, ekspert w negocjacjach międzynarodowych oraz Marek Mikietyński z Polskiej Akademii Praktyków Biznesu, który poprowadził panel – Standardy na rynku negocjacji. O negocjacjach w polityce opowiedział Andrzej Bacza. Ostatni panelNegocjacje w konfliktach oraz profesjonalne mediacje i ADR poprowadził Jerzy Śliwa z Krajowego Stowarzyszenia Negocjatorów i Akademia Finansów i Biznesu.

Na Kongres Negocjatorów zaproszony został Wydawca ,,Wieści prosto z Gór” Paweł Znyk.

W niedużych gminach samorządowcy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że negocjacje to jedna z kluczowych umiejętności każdego dobrego włodarza. Urzędnicy przez lata przywykli do swojej nieomylności i braku odpowiedzialności za podejmowane decyzje. Naszą rolą jest pokazanie,  że urzędnicy i samorządowcy mają zawsze służyć mieszkańcom, działać dla ich dobra. Posiadając odpowiednią wiedzę można dokonać oczyszczenia sceny samorządowej. Nie 

malwarebytes 2.2.0 key można dopuścić, aby podejmowane decyzje łamały prawo i były krzywdzące dla mieszańców. – komentuje Paweł Znyk na łamach „Wieści prosto z Gór”.