PR w praktyce

 

Wyróżnia nas: Etyka – Pasja – Doświadczenie – Profesjonalizm

Współcześnie najpowszechniejszym czynnikiem wpływającym na decyzje i poglądy ludzi jest manipulacja. Jest ona wykorzystywana zarówno w reklamie jak i w polityce. Propaganda polityczna jest szczególną formą manipulacji, gdyż kreuje obraz polityka wykorzystując elementy perswazji, aktorstwa, elementy wizualne, emocjonalne, a nierzadko także manipuluje fragmentarycznymi i niepełnymi informacjami. Im bardziej świadomie taki wizerunek jest kreowany, tym mniejsza szansa na wystąpienie różnic między tożsamością a wizerunkiem polityka.

Jesteśmy zorientowani na najnowsze osiągnięcia w dziedzinie prowadzenia i doradztwa, zgodne ze światowymi standardami,  nasze niekonwencjonalne działanie sprawdzone jest pod kątem skuteczności.

Orientacja na klienta – analizujemy aktualne i przyszłe potrzeby naszych klientów, na bieżąco przyglądamy się zmianom zachodzącym w ich otoczeniu.

Skuteczność – dzięki kompleksowej wiedzy z zakresu komunikacji zapewniamy klientom wysoką skuteczność naszych działań.

Partnerstwo – relacje z dziennikarzami oraz firmami, z którymi współpracujemy opieramy na zaufaniu.

 

Wysoka samoocena ułatwia dobre funkcjonowanie w sytuacji stresu.

Aktywność polityczna wiąże się z koniecznością radzenia sobie w trudnych sytuacjach konfliktowych, kiedy to trzeba publicznie wyrażać swoje opinie, skutecznie przekonywać innych do swojego punktu widzenia, ale również dobrze znosić częstą i ostrą krytykę. Osoby niepewne siebie, dla których polityka jest sposobem przezwyciężania słabości czy kompleksów nie są zdolne do walki z takimi przeciwnościami i często wycofują się w obliczu trudności czy niepochlebnych opinii – potrafimy to zmienić.

Uwzględniamy: koncepcję „ducha czasu”, która odwołuje się do uwarunkowań sytuacyjnych w kreowaniu roli przywódcy – koncepcję koncentrującą się na uwarunkowaniach psychologicznych jednostki, predysponujących ją do przywództwa oraz koncepcję interpersonalną, w której przedmiotem zainteresowania jest rodzaj relacji między przywódcą a jego zwolennikami, decydujący o jego atrakcyjności.

Jednakże wywieranie wpływu przez kandydatów politycznych na innych ludzi nie jest ani cudem, ani zjawiskiem izolowanym, bez osób ulegających manipulacji zjawisko przywództwa nie istnieje. Choć sama możliwość wywierania wpływu na innych jest również formą sprawowania władzy. W takich sytuacjach polityk jest nie tylko przyjacielem, liderem, partnerem, staje się wręcz ikoną prezentującą pewne poglądy. Politycy każdego szczebla korzystają z usług spin doktorów, aczkolwiek niechętnie się do tego przyznają.  Powód: daje im to przewagę nad konkurencją. Przygotowanie strategii wyborczej to okres od kilku do często kilkunastu miesięcy. Profesjonalnie przygotowana kampania to także niemały wydatek, ale zyski, jakie niesie objęcie władzy, rekompensują wszystko z nadwyżką. Każdy, kto chce zdobyć władzę lub ją utrzymać wie, że o wiele łatwiej i skuteczniej odnosi się sukcesy 

dr fone download crack korzystając z profesjonalnych firm doradczych, które oferują kompleksową 

windows 10 activator deutsch obsługę na każdym etapie kampanii wyborczej.

Razem stworzymy Twój wizerunek medialny, który ma być podstawową wizytówką dla Twojego elektoratu.

 

Człowiek dostając wskazówki, kogo ma popierać a kogo zwalczać, nie musi borykać się z problemem decyzyjności.